Výhodná pôžička pre každého

Pôžička je často skloňovaným pojmom. Snažíme sa nájsť tú najvýhodnejšiu s čo najnižším úrokom. Je náročné vyznať sa v množstve ponúk. Času na osobné návštevy bánk tiež nebýva nazvyš. Riešením môže byť prehľadná online pôžička.

Takúto pôžičku vybavíte jednoducho a rýchlo prostredníctvom internetu. Potrebné parametre si vyberiete a nastavíte z ponuky na webovej stránke. Takýmto systémom disponuje na Slovensku banka mBank. Bezúčelovým druhom pôžičky je mPôžička Plus. Banke nie je potrebné zverovať svoj zámer požičania peňazí. Stačí si na webe mBank vybrať želanú výšku pôžičky a dobu jej splácania (minimálne 12 a maximálne 84 mesiacov). Výška úveru je možná od 350 eur do 20 000 eur.

Ihneď po zadaní sa dozviete výšku mesačnej splátky a ročnú percentuálnu mieru nákladov. mPôžička Plus garantuje úrok 9,9 % p.a. pre každého. Vďaka online a mobilnému systému potvrdzujete zmluvu autorizačnou SMS správou v internet bankingu.

Benefitom je taktiež nulový poplatok za poskytnutie pôžičky a vedenie úverového účtu. Netýkajú sa vás ani mimoriadne poplatky či poplatky za predčasné splatenie pôžičky.

mPôžička Plus je vhodná pre každého, kto chce finančné záležitosti vybaviť bez zbytočných starostí a stresu.