Otravnému hmyzu vstup zakázaný

Chcete si pekné letné počasie užiť aj kým ste v interiéri? Slnečné lúče a čerstvý vzduch do obydlia najlepšie prúdia otvorenými oknami a dverami, súčasne s nimi má však väčšinou cestu otvorenú aj nepríjemný hmyz. Chráňte sa pred nepozvanými hosťami sieťami proti hmyzu značky Climax. Sú estetické, praktické a jednoducho sa inštalujú na akýkoľvek typ okien či dverí.

Lezúci a lietajúci hmyz alebo peľ sú nielen na obtiaž, no pre deti alebo alergikov môžu predstavovať aj zdravotné riziko. Spoľahlivým spôsobom, ako slobodne vetrať a súčasne doma nemať jedinú muchu, je zaobstarať si praktické siete proti hmyzu.

Značka Climax ponúka viacero modelov sietí proti hmyzu, ktoré sa jednoducho montujú a dajú sa ľahko farebne zladiť s farbou vašich okien a dverí. Najpopulárnejšou farbou rámu je klasická biela alebo hnedá, no na výber máte aj ďalšie odtiene, vrátane vernej imitácie dreva. Výplňou je podľa Vášho rozhodnutia buď kvalitná sieťovina z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a veľmi dobre znáša teplotné rozdiely, alebo zosilnená či protipeľová sieťovina, ktorú ocenia najmä ľudia s alergiou na peľ. Na veľkoformátové okná alebo dvere je vhodným riešením posuvná sieť, ktorú možno inštalovať až do šírky 3,4 m. V prípade dvojkrídlového variantu rámu sa obidve krídla ovládajú nezávisle od seba

Rezervované pre okná

Na okná môžete so značkou Climax použiť pevné aj rolovacie siete. Pevná sieť sa inštaluje priamo na rám okna. Väčšiu variabilitu Vám ponúka rolovacia sieť uložená v hornom boxe, ktorú je možné kedykoľvek stiahnuť alebo vytiahnuť. Ovládací mechanizmus pritom tvorí buď pojazdný profil alebo držadlo, respektíve povrázok.

Siete na dvere aj s „výlezom“ pre domácích miláčikov8R2A6451

Ochranné siete do akéhokoľvek typu dverí môžu byť klasické, rolovacie alebo plisé. Pri rolovacej sieti je sieťovina uložená v boxe, v prípade plisé sa skladá na stranu a umožňuje pohodlný priechod dverami. Pánty siete sú do rámu dverí uchytené skrutkami, v ponuke sú pritom aj samozatváracie pánty. Majitelia domácich miláčikov určite ocenia sieťku na dvere so zabudovaným prechodom pre psa alebo mačku, vďaka ktorému sa štvornohí spoločníci môžu voľne pohybovať aj pri zatvorenej sieti. Praktický otvor má štyri varianty otvárania dvierok: otvorené von, otvorené dovnútra, otvorené oboma smermi a zatvorené. Dvierka doprajú zvieratkám slobodu pohybu a majiteľom domácnosť bez nepríjemného hmyzu.