Netradičné strešné krytiny Villatesta

Ak chcete pre seba a svoj dom naozaj niečo výnimočné a nechcete doslova splynúť s davom, sú tu pre Vás strešné krytiny spoločnosti Villatesta, ktorá ako jediná na Slovensku ponúka škridly francúzskej spoločnosti Imerys.  Každá strešná krytina je vyrobená z vysokokvalitnej prírodnej hliny pomocou náročného a prirodzeného technologického postupu, čo zaručuje jedinečnosť na trhu. Široké využitie strešných krytín Imerys potvrdzuje aj produktový rad Rustical, ktorý je určený na stavby s umeleckými ambíciami a pre renováciu pamiatkových budov. Nádherné farby a unikátne spracovanie hliny vrátia budove jej pravý historický charakter.

To, že sú strešné krytiny spoločnosti Villatesta naozaj kvalitné, potvrdzuje aj Zlatá trofej za design, ktorú získala škridla DIAMANT na medzinárodnom veľtrhu stavebníctva BATIMAT 2003 v Paríži. Jej jedinečné vlastnosti ako mrazuvzdornosť, pevnosť  a presný tvar ju dostali na vrchol rebríčka.

A keďže je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť, využite možnosť navštívenia showroomov spoločnosti Villatesta, kde si jednotlivé typy striech môžete pozrieť.