NA POTULKÁCH V NÍZKYCH TATRÁCH

Pohorie Nízke Tatry je po Vysokých Tatrách najnavštevovanejším pohorím na Slovensku. Je preto jednoduché zvoliť si ubytovanie Nízke Tatry priamo pre Vás. Turisti si ich vychutnávajú pre možnosť podnikať rozličné zaujímavé výlety, výstupy na okolité vrcholy, ale i hrebeňové túry. Vo východnej časti medzi Čertovicou a Kráľovou holou ešte existujú skutočné pralesy s množstvom zveri. Nízke Tatry sú ideálnym miestom aj na športové aktivity. Medzi najobľúbenejšie v zime patrí samozrejme poriadna lyžovačka.

Lyžovačku si do chuti užijete aj na donovalských kopcoch, kde máte pripravené ubytovanie Donovaly na dokonalú regeneráciu. Čaká na Vás aj Wellness Hotel Šport alebo Apartmán Raček. Na Donovaloch sa zabavíte v Bike Parku, na bobovej dráhe, zažijete paragliding. Najmenším sa zapáči Dobšinského rozprávkový svet premietnutý v rámci atrakcie Habakuky.

Tesne pod Čertovicou nájdete ubytovanie Vyšná Boca, Horská chata pod Čertovicou vo výške 1243 m nad morom. Nemožno však zabudnúť ani na Hotel Barbora – stvorený na pokojný víkend.

Na severe Nízkych Tatier sa rozprestiera Demänovská dolina s lyžiarskymi terénmi, svetoznámymi jaskyňami, nádhernou faunou i flórou a početnými možnosťami letnej i zimnej turistiky. 24 hodín na pestré zážitky určite nepostačí – pripravené je tak pre Vás ubytovanie Demänovská dolina a hotely, ako Sorea SNP a SKI FUN.

Na juhu natrafíte na Bystrú dolinu so známou rekreačnou obcou Mýto pod Ďumbierom a strediskami Kosodrevina, Srdiečko a Tále, ktoré si rozhodne nesmiete nechať ujsť. Oblasť Nízkych Tatier však nie je známa len turistmi obdivujúcimi krásy hôr, ale i turistmi vyhľadávajúcimi oddych v podobe kúpania. Osvieženie si vychutnáte v Bešeňovej, Krpáčove, na Liptovskej Mare či Liptovskom Jáne. Ubytovanie Bešeňová, Hotel Luka a ubytovanie Liptovský Ján, Hotel Sorea Máj sa už teraz na Vás tešia. Z akvaparkov je pripravený aj Aquapark Tatralandia. Príjemne zrelaxujete pri prechádzke prítomnými jaskyňami – Bystrianskou, Demänovskou ľadovou, Demänovskou jaskyňou slobody, Važeckou i Jaskyňou mŕtvych netopierov. Navštívili ste už lesnícky skanzen? V Čiernom Balogu máte túto možnosť. Uvidíte horáreň s múzeom, detské ihrisko, prírodný amfiteáter a iné. Príďte si oddýchnuť a užiť si dni v Nízkych Tatrách.

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!