Lyžovačka na Slovensku

Stále váhate, kam si ísť dosýtosti zalyžovať? Neváhajte a poďte sa s nami spustiť z našich slovenských kopcov a zažiť zábavu na bohato zasnežených svahoch!

Čo tak zájsť do Kremnických vrchov a zažiť pravú snežnú zábavu na strednom Slovensku? Tu na Vás čaká známe lyžiarske stredisko SKI Krahule či Skalka pri Kremnici. Rozhľadňa Krahule, lanovka s rozličnými stupňami obtiažnosti zjazdoviek, večerné lyžovanie, detský lanový vlek – to je SKI Krahule! Na čo sa môžete tešiť v stredisku Skalka pri Kremnici? Na perfektné svahy s možnosťou opaľovania sa na lehátkach pri Hornej Kolibe v nadmorskej výške 1060 m n.m. Ubytovanie Žiar nad Hronom – Krahule, Ubytovanie v súkromí u Kordy je len na skok od týchto lyžiarskych stredísk.

Vyskúšali ste už na Kysuciach lyžiarske stredisko SKI PARK Kubínska Hoľa? Ešte nie? Je čas to napraviť! Od freeride cez pretekárske trate až po detskú škôlku či Snowboard park s množstvom prekážok… Po takomto náročnom dni výborne padne oddych, ktorý Vám naservíruje ubytovanie OščadnicaPenzión Fuňák.

Alebo by ste radi zavítali do čarovnej doliny v Malej Fatre? Lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone je miesto, kde stráviť zimné radovánky. Okrem klasického lyžovanie, snowboardovania i skialpinizmu tu máte možnosť vyskúšať si snowkiting, snowtubing, snežnicové túry a taktiež zažiť preteky gazdovských koní s prehliadkou fašiangových masiek a zvykov. Zaujali Vás možnosti tohto strediska? Príďte a zajednajte si ubytovanie ZázriváPenzión Jánošíkov Dvor.

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!