Kúpa nových kancelárskych priestorov

Už dlhšie sme vo firme spolu so svojím spoločníkom rozmýšľali nad zmenou kancelárskych priestorov. Tie kancelárie v ktorých sme sídlili momentálne nám už nevyhovovali nielen z kapacitných dôvodov, ale aj preto, lebo boli už staré a nepáčila sa nám ani lokalita v ktorých sa nachádzali.

Začali sme teda hľadať niečo nové. Po kratšom hľadaní sme prišli nato, že by sme sa mali rozhodnúť či chceme sídliť v administratívnej budove alebo či chceme radšej sídliť niekde v obytných budovách na prízemí. Obidve možnosti mali svoje výhody aj nevýhody, ale nakoniec sme sa rozhodli pre prenájom kancelárskych priestorov v administratívnej budove. Bola to moderná budova, ktorej najväčšou výhodou bola celkom dobrá lokalita skoro v centre mesta a v okolí sa nachádzali aj rôzne služby ako napríklad potraviny, lekáreň a menšia kaviarnička do ktorej by sme občas mohli pozvať klientov.

Nové kancelárie Bratislava nám zabezpečili pekné a moderné priestory pre náš pracovný život v ktorých sa cítime príjemne a aspoň trocha nám spríjemňujú našu prácu. Navyše voči klientom pôsobíme reprezentatívnejšie a nemusíme sa pred nimi hanbiť za svoje kancelárske priestory. V ich očiach teraz pôsobíme serióznejšie a počas ich návštevy im môžeme ponúknuť vyšší komfort ako v starých kanceláriách.