Rozmýšľate kam na dovolenku?

Možno sa to ani nezdá, ale je to náročná otázka. Ak ste precestovali pol planéty, alebo s cestovaním len začínate, vybrať tú pravú destináciu môže byť boj. Sedíte, premýšľate, ale na nič neprichádzate.

Ak vám však môžeme poradiť kam ísť na dovolenku, možno vás zaujme niečo z týchto miest.

Grécko. Ale pozor. Nemusí ísť len o pláže alebo kúpanie v mori. Síce aj to vám ponúka napríklad ubytovanie v Alexandra Beach hotel, ale okrem toho môžete zažiť oveľa viac. K dispozícii sú vám tenisové kurty, kde si môžete zašportovať. Ak však šport nepatrí k vašim srdcovkám, vyskúšať môžete aj biliard alebo načerpať energiu v baroch pri pláži. A keby ste náhodou chceli trochu adrenalínu, aj toho pre vás bude dosť. Neďaleko hotela si môžete užívať vodné športy. Dokonca si môžete požičať napríklad vodné motorky a brázdiť nimi more. Aj takto môže vyzerať dovolenka v Grécku.

Ako druhé je tu Taliansko. Konkrétne môžete ísť na Elbu. A čím je taká zaujímavá? Najmä týmito tromi vecami. Nádherná morská voda, slnečné pláže a krásny výhľad z kilometrovej výšky z vrcholu Monte Capanne. Uvidíte nielen Elbu v plnej kráse, ale dokonca aj vzdialený ostrov Korzika. Dovolenka v Taliansku takto môže nabrať úplne iný rozmer ako obyčajné ležanie na pláži.

Do tretice je tu niečo pre tých, ktorí chcú cestu do zahraničia obohatiť aj o zdokonaľovanie s v Anglickom jazyku.Jazykový pobyt na Malte je pre to ako stvorený. Možno viete, že učiť sa cudzí jazyk bifľovaním slov nie je práve najúčinnejší spôsob. Oveľa efektívnejšie je aktívne ho využívať. A presne to vám Malta umožňuje. Angličtina je tu jedným z úradných jazykov, takže pre vybrusovanie vašich jazykových schopností budete mať príležitostí na každom rohu.