Jazykový kurz na Vianoce!

Nie je nad originálne darčeky!  Aký zmysel má darovať svojim blízkym nepotrebné a zbytočné darčeky, ktoré sú často predražené? Jeden z darčekov, ktorý je veľmi praktický, ale určite aj poteší  človeka, ktorého chcete prekvapiť je jazykový kurz. Či už to je kurz pre pokročilých na zdokonalenie jazyka, alebo kurz pre začiatočníkov pre objavenie krás úplne nového jazyka, ponúka Vám ich jazyková škola Plus Academia.

Pri vyhľadávaní výrazov ako kurz angličtiny Bratislava, kurz španielčiny Bratislava alebo kurz talianskeho jazyka, sa určite hneď dostanete na webovú stránku Plus Academie.  Tu si môžete vybrať z množstva kurzov rôznej náročnosti a špecializácie.

Výučba prebieha  pod záštitou kvalifikovaných slovenských a zahraničných lektorov, ktorí majú množstvo skúseností z oblasti vzdelávania. Jazyková výučba bude prispôsobená potrebám Vášho blízkeho a po spoločnom rozhovore sa obe strany dohodnú na najvhodnejšom termíne výučby.

Darujte namiesto materiálnych darov za niečo, čo Vášmu blízkemu nikdy nikto nezoberie. Skúsenosti a vedomosti, ktoré nadobudne na jazykovom kurze v Plus Academii.