Hypotéka, ktorú si kontrolujete sami

Hypotéka sa dnes spája viac s negatívnymi asociáciami ako pozitívnymi. Niekedy je to však jediný spôsob, ako získať vysnívanú nehnuteľnosť či auto. Ako si teda požičať bez strachu, že banke vrátime niekoľkonásobne viac financií?

 

Spravujte si svoje prostriedky sami a majte o nich kedykoľvek prehľad. Takýto systém je možný s mHypotékou od mBank. Druh hypotéky, ako i požiadavky s ňou súvisiace, si pohodlne vyberiete na internetovej stránke banky. Vybavenie i poskytnutie mHypotéky je zadarmo. Neplatíte ani za založenie a vedenie osobného či úverového účtu. Do akej výšky je úver poskytovaný? mBank poskytuje úver až do 100 % hodnoty nehnuteľnosti. Garantovaná výška úrokovej sadzby je 1,84 % p.a. Túto čiastku však máte možnosť znížiť poistením k mHypotéke, a to o 0,25 %.

Na aké účely je možné mHypotéku využiť? Možnosťami sú refinancovanie, kúpa nehnuteľnosti, výstavba a modernizácia, konsolidácia či vysporiadanie a vyrovnanie nehnuteľného majetku, podielov a dedičstva. Vybrať si môžete i americkú hypotéku, ktorú je možné použiť na čokoľvek.

mHypotéka poskytuje široké možnosti pri pomerne jednoduchom spôsobe vybavovania a odbremenenia od zbytočných poplatkov.