A čo takto bungalov?

Bungalovy sú v poslednej dobe horúcim hitom. Predstavujú niečo nové, nezvyčajné a sú menej finančne náročné ako stavba veľkého podlažného rodinného domu. Ľudia si ich obľúbili hlavne pre ich praktickosť.  Celý obytný priestor sa nachádza na jednom poschodí a preto sa v bungalove nenachádzajú žiadne schody, čo určite ocenia najmä starší ľudia. Bungalov vytvára príjemnú atmosféru, ponúka veľa svetla a využíva otvorené priestory, čo znamená že rodina môže byť stále pokope.

Pri stavbe bungalovu však musíte myslieť na to, že vyžaduje pomerne väčší pozemok ako dom poschodový, lebo priestory, ktoré by boli na poschodí sa teraz nachádzajú na prízemí. Stačí si však pozrieť katalóg domov, vďaka ktorému budete mať presnú predstavu ako je bungalov dispozične riešený.

Bungalov môže byť samozrejme vybudovaný za pomerne krátky čas stavebnou firmou, ako ostatné domy na kľúč.  V prípade, že chcete k stavbe domu pristupovať ekonomicky, môžete ho nájsť v sekcií nízkoenergetické domy, čo predstavuje do budúcnosti šetrenie energií a teda aj Vašich financií.