Chudnutie prostredníctvom proteínovej diéty je účinné a dlhodobé

Aj keď to nie je úplne priaznivá bilancia, ale ľudí trpiacich nadváhou alebo obezitou je čím ďalej viac. Niektorí to neriešia, však ide podľa nich iba o „pár kíl“, no tí, ktorým na ich zdraví záleží hľadajú metódy a spôsoby ako schudnúť a prestať sa tak obávať ďalších problémov a komplikácií. Ak patríte do druhej skupiny vyššie spomenutých ľudí a chcete, aby nadváha a obezita boli pre Vás iba spomienkami minulosti, tak by ste sa mali začať pravidelne stravovať, dodržiavať dostatočný prísun tekutín a pravidelne vykonávať pohybovú aktivitu. Cestu k týmto pozitívam Vám zabezpečí PROTISSIMO.

Nikdy ste o PROTISSIMO nepočuli? Ide o bielkovinovú diétu, ktorá však oproti iným diétam nepôsobí drasticky, pri ktorých nielen rýchlo schudnete, ale môžete si zapríčiniť omnoho väčšie zdravotné problémy aké máte doteraz. Bielkovinová diéta PROTISSIMO je úplne bezpečná a účinná forma chudnutia a keď dodržíte všetky odporúčania odborného lekára, tak aj dlhodobá. Základom diéty je konzumácia vysoko kvalitných chutných bielkovinových jedál, ktoré sú vyrábané najväčším výrobcom bielkovinových jedál spoločnosťou BARIATRIX vo Francúzsku, Kanade a USA. Jedlá sú vyrobené v rôznych príchutiach tak, aby sa ľahko pripravovali, konzumovali a aby telu zabezpečili presný prísun všetkých potrebných živín, minerálov a vitamínov, ktoré telo potrebuje v určitom pomere každý deň. Nemusíte mať, ale obavy, že chutia ako z prášku, aj keď ide o instantné jedlá, nebudete mať pocit hladu a nervozity. Práve naopak bielkoviny aktivujú v tele proces zvaný ketóza, ktorá má za úlohu spaľovať tuky na úkor svalového tkaniva a s ketózou sa v tele aktivuje aj mierna eufória. Tým pádom je chudnutie príjemné a jednoduché.

Vďaka proteínovej diéte môžete účinne schudnúť a trvalo si udržať zhodené kilogramy, pretože pozvoľne sa počas diéty vraciate ku konzumácii klasickej stravy, ale samozrejme tej zdravej a vyváženej pre organizmus. To znamená, že sa postupne telo a Vaše podvedomie nastaví na rozumné stravovanie. Celý proces chudnutia prebieha niekoľko týždňov až mesiacov a aj keď môžete schudnúť až niekoľko desiatok kilogramov, prirodzene prejdete k zdravej strave a zdravému životnému štýlu.

Diéta PROTISSIMO je určená pre každého zdravého človeka. Avšak vždy je potrebné sa poradiť s odborným lekárom, ktorý nastaví celý proces redukcie čo najefektívnejšie. Ak neviete na koho by ste sa mohli obrátiť, môžete osloviť odborného lekára MUDr. Martina Kleina z Centra chudnutia PROTISSIMO, na ktorého nájdete všetky kontakty na www.zdravoschudnut.sk.