Akvaparky na Slovensku

Hľadáte zábavu, regeneráciu a dobrodružstvo počas celého roka? Akvapark je pre Vás to správne miesto! Na Slovensku Vám dvere otvorí hneď niekoľko akvaparkov. Privítajú Vás bazény, tobogány, sauny, wellness či rozličné špecialitky, ako vodotrysky, umelé vlnobitie, whirlpool…

Najväčším akvaparkom na Slovensku, ale i v rámci Česka a Poľska, je Aquapark Tatralandia. Tropical paradise je to, čo Vás tu zaujme! Koraly, mušle, palmy, lode, bar – pravý tropický raj!

Ďalším akvaparkom je Thermal Corvinus Veľký Meder. V akvaparku Vás upútajú tobogány so svetelnými efektami priamo z Holandska i interaktívne vodné ihrisko. V tomto akvaparku sa vo veľkom venujú najmenším. „Ostrov drobčekov“, „Korytnačí hrad“, rodinný či detský bazén – to všetko na nich čaká. Kvalita a komfort je to, čoho sa dočkáte pri pobyte v Penzióne Rubín.

Navštívili ste už Vadaš v Štúrove? Okrem vodného sveta si užijete jazdu na motokárach, na koni i rybolov. Prítomné sú dokonca aj kolotoče. Nemusíte ani ďaleko chodiť, neďaleko areálu sa nachádza  ubytovanie Štúrovo, Penzión Welya.

Aquacity Poprad Vás dostane svojou laserovou šou počas toho, ako budete oddychovať vo vode.

Okúste zábavu vo vodnom svete Gino Paradise v Bešeňovej. Zasúťažte si so súperom na závodnom tobogáne, vychutnajte si bazén s umelým vlnobitím, nebojte sa zažiť voľný pád z 30-metrovej veže.

V zdravom tele zdravý duch – tým sa riadia v Holiday Parku v Kováčovej. Vyskúšajte si aqua zumbu, jumping, spinning a na relaxáciu istotne masáž.

Prečo by ste mali navštíviť Aquapark Senec? Pre možnosť večerného kúpania, masáží pod holým nebom a mnoho iného!

Na juhu Slovenska sa rozprestiera Termal Centrum Galandia s viacerými bazénmi, tobogánmi a ihriskom na plážový volejbal.

Unikátny akvapark si vychutnáte v Spa & Aquapark Turčianske Teplice, nakoľko  si ako návštevníci môžte vyskúšať špeciálny tobogán s videoprojekciou alebo druhý so strmým sklonom pre všetkých odvážlivcov. Zaujme aj hojdací záliv alebo vodné delo s chrličom. Pre dokonalé vyšantie je však potrebný aj oddych.

Žiada sa Vám relaxu v lone prírody? Zájdite do Vodného raja Vyhne! Súčasťou raja je aj bazén s hydromasážnymi lavicami a jacuzzi.

Najväčšou atrakciou na Slovensku sú umelé vlny s termálnou vodou, ktoré zažijete v Meander Thermal Aquaparku Oravice. Doprajte si skvelé leto, ktoré Vám podčiarkne ubytovanie Zuberec, Penzión u Michala Pod Roháčmi. Nechajte sa teda zlákať ponukou pestrých mokrých zážitkov! Zažite dobrodružstvo a oddych v jednom!

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!